Wydarzenia
Zawsze blisko
ważnych wydarzeń

Zaproszenie na 27th SESAM Annual Meeting, Sewilla, Hiszpania, 15 – 17 czerwca 2022

W imieniu zespołu Medcam mamy zaszczyt zaprosić Państwa jako Wystawcę na 27. Doroczne Spotkanie SESAM, które odbędzie się w Sewilli w Hiszpanii w dniach 15-17 czerwca 2022 r. Spotkanie organizowane jest przez The Society for Simulation in Europe | SESAM.

„Doroczne spotkanie SESAM 2022 będzie oferować szereg angażujących wykładów głównych i najnowocześniejszych sesji, a także warsztaty edukacyjne i dyskusje panelowe. Cieszymy się, że możemy w tym roku ponownie wprowadzić SIM Uni na żywo jako a także nowe inicjatywy związane z mentoringiem. Z niecierpliwością czekamy na powitanie was wszystkich i możliwość ponownego zjednoczenia naszej społeczności twarzą w twarz. Nasza wystawa jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktu z wystawiającymi się firmami i zapoznania się z najnowszymi produktami i technologiami. Dziękujemy naszym Partnerom Strategicznym, sponsorom i wystawcom za nieustające wsparcie SESAM i jego misji.”

Tematyka SESAM 2022

  1. Ocena za pomocą symulacji
  2. Administracja Centrum i Ewaluacja Programu
  3. Rozwój programu nauczania
  4. Debriefing
  5. Rozwój Wydziału
  6. Edukacja międzyzawodowa/zespołowa
  7. Nowe technologie i innowacje
  8. Bezpieczeństwo pacjenta/poprawa jakości
  9. Operacje techniczne
  10. COVID – 19

Do zobaczenia w Sewilli!

Spotkanie SESAM 2022 odbędzie się w Centrum Konferencyjnym FIBES II w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym FIBES Sevilla.

FIBES II – FIBES Sevilla Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze

Alcalde Luis Uruñuela

41000 Sewilla, Hiszpania

Więcej informacji:
https://www.sesam-web.org/…/sesam…/programmeataglance/