Wydarzenia
Zawsze blisko
ważnych wydarzeń

Witajcie na 27. dorocznym spotkaniu SESAM!

The 27th Annual meeting SESAM odbyło się w FIBES, Sewilla, Hiszpania, w dniach 15-17 czerwca. Była to jedna z najważniejszych i jednocześnie pierwsza międzynarodowa impreza z branży symulacji medycznej, w której mieliśmy okazję wziąć udział jako wystawca.

Przedstawiciele naszego Teamu przez trzy dni prezentowali system Medcam uczestnikom z całego świata. Cieszymy się, że mogliśmy przedstawić się tak wyjątkowemu gronu specjalistów symulacji medycznej i pokazać im nasze rozwiązania, możliwości prowadzenia symulacji i zarządzania centrami symulacji z Medcamem PRO.

Na miejscu nie zabrakło znajomych twarzy naszych przyjaciół zarówno zza granicy, jak i z Polski – podczas konferencji głos zabrała m. in. mgr Aleksandra Steliga z Katedry Pielęgniarstwa i Ratownictwa Medycznego Akademii Pomorskiej zdobywając pierwsze miejsce w kategorii Best Short Communication spośród kilkudziesięciu wystąpień z całego świata. Ten czas pozwolił nam zebrać cenne doświadczenia, nawiązać nowe kontakty i rozpocząć realizację naszych planów na przyszłość. Kolejne spotkanie Komitet Naukowy SESAM zapowiedział na 2023 rok w stolicy Portugalii – Lisbonie. Będziecie? 🙂