Dystrybucja krajowa i zagraniczna

Dystrybucja krajowa

Medcam logo bez tła

Medcam

office@medcam.net.pl

+48 575 036 388

Dystrybucja zagraniczna

MSE Group

Vienna, Austria

support@mse-group.co

+43 664 542 06 17 (WhatsApp)

HELAGO-CZ

Hradec Králové, Czech Republic

info@helago-cz.cz

+420 495 220 229

ZBAZY

Banská Bystrica, Slovakia

info@zbazy.sk

+421 908 056 323

ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM MEDCAM

Poszukujemy partnerów handlowych w różnych rejonach Polski i Europy.

Jesteśmy marką inną niż pozostałe. Dzięki naszym rozwiązaniom chcemy wyznaczyć wyższe standardy pracy w centrach symulacji oraz podnieść jakość zajęć z zastosowaniem symulacji medycznej, a poprzez prowadzone szkolenia uczymy aktywnie korzystać z możliwości, jakie te centra stwarzają.

PARTNERSTWO I NIEZAWODNE WSPARCIE

Oferujemy doradztwo i błyskawiczne wsparcie techniczne. Wspieramy swoich klientów i dystrybutorów na każdym etapie – nie tylko doradzamy rozwiązania przed sprzedażą, ale i w trakcie wdrożenia oraz w obsłudze posprzedażowej.

Dystrybutorom naszych systemów dostarczamy sprawdzone rozwiązania dla symulacji medycznej. Dostosowujemy nasze rozwiązania do trendów rynkowych i oczekiwań użytkowników. Z uwagi na naszą elastyczność i ogromne możliwości, np. adaptacji innych systemów, posiadamy produkty o wysokim potencjale sprzedażowym, zweryfikowanym przez klientów końcowych.

Zapewniamy warunki współpracy dopasowane do oczekiwań partnerów. Uczestniczymy zarówno w największych wydarzeniach międzynarodowych, jak i lokalnych eventach.

Osoby lub firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o pozostawienie wiadomości przez formularz w zakładce Kontakt – oddzwonimy!